O autorze
Przedsiębiorca, coach, mentor trochę niepasujący jednak do typowego obrazu biznesmena. Miłośnik sukcesu zarówno w sferze biznesu, jak i w sferze osobistej. Spełniony, szczęśliwy autor książki „Bogiem a prawdą”, która podpowiada, jak używać serca w biznesie i w życiu. Entuzjasta ciągłego rozwoju i zaufania do ludzi.

Twoje szczęście kluczem do sukcesu

Celebrowanie. Lubię to słowo i każdy możliwy czas przeznaczam na celebrację. Kiedyś jednak tak nie było. Celebrowanie to sztuka.

Świętowałem nie tak dawno małą rocznicę biznesową i wielką dla mnie sprawę: 5 lat działalności w Polsce i współpracy ze wspaniałymi ludźmi. W tym czasie przebyłem drogę na księżyc i z powrotem jeśli chodzi o rozwój i podejście do życia, biznesu, firmy.

A dzisiaj, kiedy po uroczystościach opadły już ostatnie emocje i wzruszenia… cieszę się nadal. Uczę moich współpracowników jak żyć, nie tylko jak zarabiać pieniądze. Zależy mi aby rozwijać ich świadomość, bo dopiero potem budowanie kolejne działów i oddziałów firmy daje szanse na maximum osiągnięć. Chcę, aby byli szczęśliwi i spełnieni, bo wtedy będą tacy sami w pracy, a to przyniesie nam i większą wartość, i sukces. Zwracam im uwagę każdego dnia na wartości, którymi się kierują bo tylko działanie w zgodzie z samym sobą przynosi efekty w postaci spełnienia, sukcesu, a na końcu i powiększania zysku. Zachęcam ich nie tylko do krótkotrwałych, mocnych przeżyć motywacyjnych, ale też do głębszej mentorskiej i coachingowej pracy nad sobą.

Wierzę w takie działania i ufam im bo pozwalają zrozumieć siebie i nasze potrzeby, a przede wszystkim pomagają wyczyścić głowę z destruktywnych nawyków myślowych i odblokować się wewnętrznie. Jest to duże wyzwanie, przed którym naturalnie się bronimy, ale dla mnie jest to zadanie kluczowe.


Ta droga w naszym świecie pełnym „ściemy” zaczyna się szczerością i odwagą. Samorealizacja i bycie sobą. Odpowiedź na pytanie kim chcę być, to klucz do podejmowania właściwych decyzji i do wolności. To nie dzieje się nagle i szybko. Dobrze, bo takie procesy jak zmiana swojej rzeczywistości i koncepcji na życie, powinny mieć odpowiednie tempo.

Uważnie i ewolucyjnie zmieniałem swoje życie i podejście do biznesu. Dzisiaj cieszą mnie efekty, ale dzisiaj też widzę jak bardzo do tej radości potrzebuję nie tylko sukcesu, ale też szczęścia i spełnienia tych, z którymi robię biznes. To kim się stajemy jest najważniejszym efektem naszej pracy. Mam nadzieję, że to podsumowanie i spotkanie służyło właśnie temu – przekonaniu, że nikt za nas nie odpowie na pytanie: w którym kierunku chcę i powinienem iść w życiu? Ja znam odpowiedź. Jej znalezienie jest źródłem odpowiedzialnego podejścia do życia i daje prawdziwą wolność i autonomię.
Trwa ładowanie komentarzy...